X
تبليغات

تصویر ثابت

کدنویسی بچه ها
loading...
YourAds Here YourAds Here

کدنویسی بچه ها

بازدید : 17
شنبه 5 شهريور 1401 زمان : 20:02

حالا که یک پس زمینه و یک شخصیت داریم، آموزش ساخت بازی حرفه ای با اسکرچ بیایید آن را حرکت دهیم. ابتدا روی دایره زرد با عنوان "رویدادها" کلیک کنید. یک بلوک کد با یک پرچم سبز با برچسب "وقتی (پرچم سبز) کلیک شد" را مشاهده خواهید کرد. آن بلوک کد را به فضای کاری بکشید و رها کنید (تصویر را ببینید). این بلوک کد به کد شما اجازه می دهد تا با فشار دادن پرچم سبز کنار علامت توقف اجرا شود.

در مرحله بعد، روی "کنترل" نارنجی کلیک کنید و یک بلوک کد به نام "برای همیشه" را پیدا کنید. آن را بکشید و به بلوک “when (green flag) is clicked” وصل کنید. پس از آن، روی دایره آبی با عنوان "حرکت" کلیک کنید. در زیر حرکت، بلوک‌های کد زیر را به این ترتیب اضافه می‌کنید: «10 مرحله حرکت کنید»، «اگر در لبه هستید، پرش کنید»، و «سبک چرخش را به چپ-راست آموزش ساخت بازی حرفه ای با اسکرچ تنظیم کنید». این بلوک های حرکتی در داخل دهانه بلوک "برای همیشه" قرار می گیرند.

در نهایت، به دایره بنفش با برچسب "Looks" بروید و کد "next costume" را اضافه کنید. روی پرچم سبز کلیک کنید تا کد خود را اجرا کنید و بررسی کنید که آیا کاراکتر شما در حال حرکت است یا خیر. اگر خیلی سریع است، روی علامت توقف کلیک کنید تا کاراکتر شما متوقف شود و بلوک کدی به نام «wait» را در زیر «کنترل» اضافه کنید. برای مرجع تصویر زیر را ببینید.

حرکت شخصیت Scratch خود را ایرانیان سایبر برای این پروژه کودکانه انجام دهید

4. یک اسپرایت آموزش ساخت بازی حرفه ای با اسکرچ دوم اضافه کنید

حالا که کاراکتر ما در حال حرکت است، بیایید اسپرایت دوم را اضافه کنیم. در مثال ما، یک طوطی داریم و می‌خواهیم مقداری موز بخورد. بنابراین جن دوم ما موز خواهد بود. به این فکر کنید که چه نوع داستانی برای بازی خود می خواهید.

بعد از اینکه bananas sprite را اضافه کردیم، می خواهیم آن را به صورت تصادفی حرکت دهیم. برای انجام این کار، یک بار دیگر در زیر دایره "رویدادها" شروع می کنیم و "وقتی (پرچم سبز) کلیک شد" را اضافه می کنیم. بعد، به دایره "کنترل" می رویم و "برای همیشه" را اضافه می کنیم. از اینجا، ما به دنبال یک کلمه خواهیم بودion" بلوک به نام "برو به موقعیت تصادفی".

در نهایت، به دایره «کنترل» برمی گردیم، جایی که بلوک «1 ثانیه صبر کنید» را اضافه می کنیم. سعی کنید آن عدد را تغییر دهید تا جلوه های مختلف را ببینید. در تصویر ارائه شده، موزهای من را قبل از حرکت به موقعیت آموزش ساخت بازی حرفه ای با اسکرچ تصادفی جدید سه ثانیه صبر کردیم.

یک sprite دوم را در Scratch اضافه کنید

5. تو این کار را کردی!

تبریک می گویم! شما با موفقیت اولین بازی ساده خود را در Scratch ساخته اید. پروژه شما باید بتواند کارهای زیر را انجام دهد: یک کاراکتر بدون توقف از چپ به راست حرکت می کند و کاراکتر دوم به طور تصادفی در اطراف صفحه حرکت می کند. این بازی ساده اصول اولیه نحوه عملکرد Scratch را پوشش می دهد.

کشیدن کدهای بلوک ها به فضای کاری و اتصال قطعات مختلف آسان است تا اسپرایت های شما کاری را که می خواهید انجام دهند. البته، با قرار گرفتن در معرض و تمرین بیشتر، می‌توانید ویژگی‌های بازی مانندی مانند نحوه کنترل آموزش ساخت بازی با اسکرچ شخصیت‌های خود با کلیدهای جهت‌نما، نحوه صحبت کردن آنها و نحوه کسب امتیاز را دریابید. بازی آخر طوطی ساده ما را بررسی کنید تا بتوانید خود را به چالش بکشید تا طوطی را با لمس موز مجبور کنید صحبت کند.

پروژه های اولیه برای مبتدیان، گام به گام

بازدید : 9
شنبه 5 شهريور 1401 زمان : 20:00

محبوب ترین آموزش ساخت بازی حرفه ای با اسکرچ پروژه اسکرچ چیست؟

محبوب ترین پروژه اسکرچ Call (v1.4) نام دارد. این نوع بازی در ژانری است که به پلتفرمر معروف است که بازی ویدیویی Super Marios Bros در سال 1985 رواج یافت. به همین دلیل، اپل جذابیت زیادی در بین مخاطبان قدیمی و جوان دارد، زیرا بلافاصله یک سبک آشنا است. آسان برای برداشتن و بازی.

چه بازی هایی را آموزش ساخت بازی حرفه ای با اسکرچ می توانید در اسکرچ بسازید؟

برخی از بازی‌هایی که می‌توانید در اسکرچ بسازید، می‌توانند سرگرم کننده باشند، اما ساختن آنها پیچیده است. با این حال، یک کاربر جدید Scratch می‌خواهد با بازی‌های قابل دسترس‌تر و ساخت آسان‌تر مانند بازی پینگ پنگ، بازی تگ یا حتی یک شکارچی در مقابل شروع کند. قبل از بازی

چگونه یک بازی ساده در اسکرچ بسازید؟

برای ساختن یک بازی ساده در اسکرچ، ابتدا باید شما آموزش ساخت بازی حرفه ای با اسکرچ و فرزندتان را برای موفقیت آماده کنیم. مراحل زیر را دنبال کنید تا شروع به ساخت بازی اسکرچ خود کنید!

1. یک حساب اسکرچ ایرانیان سایبر رایگان ایجاد کنید

ابتدا به وب سایت Scratch بروید و یک حساب کاربری رایگان برای فرزند خود ایجاد کنید. اگرچه برای شروع یک پروژه جدید نیازی به حساب کاربری ندارید، انجام این کار به شما این امکان را می دهد که پیشرفت را ذخیره کنید، اگر فرزندتان تصمیم گرفت که شروع به کار کند و بعداً به آن بازگردد. حساب اسکرچ رایگان خود را ایجاد کنید.

2. پس زمینه و جن را انتخاب کنید

اکنون که یک حساب اسکرچ دارید، بیایید پس‌زمینه و اسپرایت را انتخاب کنیم که می‌تواند یک کاراکتر یا یک شی باشد. پس از ورود به سیستم، در صفحه اصلی Scratch، گزینه‌ای را مشاهده خواهید کرد که در آموزش ساخت بازی حرفه ای با اسکرچ سمت راست کلمه نارنجی «Scratch» می‌گوید «Create».

پروژه های اسکرچ برای بچه ها

روی آن کلیک کنید و با صفحه ای روبرو می شوید که شبیه تصویر زیر است. در آن تصویر، دو آیکون آبی رنگ در گوشه پایین سمت راست (که دایره ای به رنگ قرمز مشخص شده اند) مشاهده خواهید کرد. نماد گربه به شما امکان می دهد تا یک جن جدید انتخاب کنید. نماد کوه به شما امکان می دهد پس زمینه را انتخاب کنید. پیش بروید و در این زمان یک پس زمینه و شخصیت انتخاب کنید. هنگام انتخاب یک کاراکتر، سعی کنید زمانی که ماوس خود را روی آن قرار می دهید، شخصیتی را انتخاب کنید که به نظر می رسد در حال حرکت است. اگر می‌خواهید گربه‌ای را که از آموزش ساخت بازی با اسکرچ قبل برای شما انتخاب شده است حذف کنید، می‌توانید این کار را با کلیک کردن روی نماد سطل زباله روی گربه (که به رنگ سبز دایره شده است) انجام دهید.

یک پس زمینه در کدنویسی Scratch انتخاب کنید

3. کاراکتر خود را به حرکت درآورید

بازدید : 9
شنبه 5 شهريور 1401 زمان : 11:43

همانطور که می بینید، جامعه جاوا به کلمات اختصاری اعتیاد دارد، عمدتاً آنهایی برنامه نویسی جاوا چیست که حاوی حرف J هستند. اما در کنار این "اعتیاد"، جامعه همچنین یک محیط شگفت انگیز با قوانین شفاف ایجاد کرده است که جاوا را قادر به تکامل می کند. به عنوان یک پلتفرم و به عنوان یک جامعه.

کل فرآیندی که به عنوان JCP تعریف شده است، چندین شرکت را قادر می‌سازد تا بر فناوری‌هایی تکیه کنند که به مشخصات پایبند هستند. تکیه بر این مشخصات تضمین می کند که شرکت ها بیش از یک فروشنده قادر به پشتیبانی از عملیات خود خواهند بود. به این ترتیب، اگر یک فروشنده شروع به ارائه خدمات بد یا ورشکستگی کند، شرکت ها این ضمانت را دارند که انتقال به فروشنده دیگری مشکل زیادی ایجاد نخواهد کرد.

البته این فرآیند و این مشخصات به صورت رایگان ارائه نمی شوند. در واقع قیمت بسیار بالا است، که مدت زمانی است که فناوری‌ها و روندهای جدید برای پذیرفته شدن توسط جامعه JCP طول می‌کشد. همانطور که لئوناردو لیما، یکی از اعضای باتجربه JCP می گوید:

به همین دلیل است که می گوییم JCP محلی برای استانداردسازی است برنامه نویسی جاوا چیست و نه نوآوری. نوآوری جاوا در خارج از JCP، در جوامعی مانند Apache و Eclipse رخ می دهد. چنین نوآوری هایی در نهایت تبدیل به یک استاندارد می شوند، مانند Joda Time به JSR310 و Hibernate تبدیل به JSR338.

به عنوان مثال، بیایید بگوییم که یک شرکت مایل است از GraphQL استفاده کند. در حال حاضر، هیچ مشخصاتی در هیچ نسخه جاوا که از این فناوری پشتیبانی می کند وجود ندارد برنامه نویسی جاوا چیست و این احتمال وجود دارد که استانداردهای جاوا هرگز از آن پشتیبانی نکنند. بنابراین، اگر شرکت واقعاً بخواهد از آن استفاده کند، باید با اتخاذ راه حلی که بر اساس استاندارد جاوا توسعه نیافته است، از شانس خود استفاده کند و بنابراین احتمالاً از قفل شدن فروشنده رنج خواهد برد. این باعث می شود که شرکت مشخصات فنی را از دست بدهد.

در مورد شما چطور، نظر شما در مورد پلتفرم جاوا، برنامه JCP و کل جامعه جاوا چیست؟ ایرانیان سایبر آیا فکر می کنید آنها در مسیر درستی حرکت می کنند؟ آیا تغییراتی در آن پیشنهاد می کنید؟ ما دوست داریم نظرات شما را بشنویم.

کنار: ایمن سازی برنامه های جاوا با Auth0
Auth0 اجرای حتی پیچیده ترین راه حل های هویتی را برای برنامه های کاربردی وب، برنامه نویسی جاوا چیست موبایل و داخلی خود برای توسعه دهندگان آسان می کند. نیاز به مدرک؟ بررسی کنید که ایمن کردن یک برنامه RESTful Spring Boot با Auth0 چقدر آسان است.

Auth0 ساده‌ترین و آسان‌ترین ابزارهای رابط کاربری را برای کمک به مدیران برای مدیریت هویت‌های کاربر از جمله بازنشانی رمز عبور، ایجاد و تهیه، مسدود کردن و حذف کاربران فراهم می‌کند.

برای شروع، باید چند وابستگی را اضافه کنیم. بیایید بگوییم که برنامه نویسی جاوا چیست از مدیر ساخت Apache Maven استفاده می کنیم. در آن صورت، فایل pom.xml خود را باز می کنیم و وابستگی های زیر را اضافه می کنیم:

بازدید : 9
شنبه 5 شهريور 1401 زمان : 11:40

مرحله اول جایی است که فرد یا شرکتی که فرصتی را شناسایی کرده است برنامه نویسی جاوا چیست در مورد آن می نویسد. مصنوع مورد انتظار از این مرحله باید با الگوی ارسال JSR مطابقت داشته باشد.

درخواست مشخصات جاوا را ارسال کنید
پس از پر شدن الگو به درستی، نویسنده آن را به برنامه JCP ارسال می کند. اگر همه چیز با ارسال درست باشد، JSR وارد مرحله بررسی می شود.

بررسی درخواست مشخصات جاوا
هنگامی که یک JSR به این مرحله می رسد، EC و کل جامعه، 2 تا 4 هفته فرصت دارند تا آن را تجزیه و تحلیل و اظهار نظر کنند.

طول این دوره توسط ارسال کننده JSR تعریف می شود. این مرحله در رای گیری تایید JSR (JAB) به پایان می رسد، جایی که اعضای EC 2 هفته دیگر فرصت دارند تا در مورد آن رای دهند. برای تایید، یک JSR باید:

حداقل 5 رای دریافت کنید
دریافت بله به عنوان اکثریت آرای داده شده (رای غایب نادیده گرفته می شود)
تشکیل گروه تخصصی
هنگامی که یک JSR توسط EC تأیید می شود، رهبران مشخصات شروع به تشکیل برنامه نویسی جاوا چیست یک گروه متخصص و تیمی از مشارکت کنندگان برای کار بر روی مشخصات می کنند. پس از تعریف کل خدمه، آنها شروع به کار بر روی Early Draft Review (EDR) می کنند.

بررسی اولیه پیش نویس
هدف Early Draft Review این است که مشخصات پیش نویس را در سریع ترین زمان ممکن به شکلی مناسب برای بررسی عمومی درآورد. مشارکت عمومی در بررسی این پیش نویس مطلوب و مهم است برنامه نویسی جاوا چیست زیرا می تواند مسائل معماری و فناوری را مطرح کند که می تواند مشخصات را بهبود بخشد.

بررسی عمومی
این مرحله زمانی حاصل می شود که یک JSR واقعاً به تعریف کامل خود نزدیک شده باشد ایرانیان سایبر و EG آماده شروع توسعه پیاده سازی مرجع (RI) باشد. هدف این مرحله جمع آوری آخرین بازخوردها و دادن فرصت به جامعه برای آخرین بار قبل از انتقال به پیش نویس نهایی پیشنهادی است.

پیش نویس نهایی پیشنهادی
در صورت موفقیت آمیز بودن بازبینی عمومی، گروه کارشناس، پیش نویس نهایی برنامه نویسی جاوا چیست پیشنهادی مشخصات را با تکمیل هر گونه بازبینی لازم برای پاسخ به نظرات آماده می کند. در طی این مرحله، JSR هم به عنوان یک مشخصات و هم به عنوان یک پیاده سازی (یک پیاده سازی مرجع) به پایان می رسد. همچنین Specification Lead و Expert Group مسئولیت تکمیل TCK را بر عهده دارند.

رای نهایی
پس از اتمام تمام اسناد، پیاده سازی و TCK، سرنخ های مشخصات، پیش نویس نهایی مشخصات را به برنامه JCP ارسال می کنند تا رأی گیری تایید نهایی آغاز شود. در صورت رای گیری موفقیت آمیز، حداکثر پس از 14 روز مشخصات برنامه نویسی جاوا چیست در وب سایت JCP با RI آن منتشر می شود. سپس JSR در حالت Maintenance قرار می گیرد که ممکن است به روز رسانی های کوچکی برای آن رخ دهد.

بازدید : 9
سه شنبه 25 مرداد 1401 زمان : 19:36

در حالت ایده آل، کلاس برای این درس تقسیم می شود آموزش صفرتا صد نرم افزار اسکرچ تا معلم زمان بیشتری برای کمک به هر گروه داشته باشد.

اگر یک تبلت توسط دانش آموزان مختلف یکی پس از دیگری (به دلیل تقسیم درس) استفاده می شود، معلم باید مطمئن شود که دانش آموزان برنامه های خود را با نام های مختلف ذخیره می کنند. در غیر این صورت خطر بازنویسی فایل ها وجود دارد. به عنوان مثال، نام تمام فایل های نیمی از کلاس می تواند با A و فایل های نیمه دوم کلاس با B شروع شود.

لوح ها باید به صورت متوالی شماره گذاری شوند تا دانش آموزان بارها و بارها از یک درس به درس دیگر همان تبلت را دریافت کنند.

Start Scratch Junior - یک مقدمه کوتاه (همه با هم)

معلم صفحه اصلی Scratch Junior را روی آموزش صفرتا صد نرم افزار اسکرچ دیوار نمایش می دهد تا برخی از اصول اولیه را برای دانش آموزان توضیح دهد.

شروع کنید

برای شروع Scratch Junior، یک بار روی نماد آبی رنگ با سر گربه در لیست برنامه های نصب شده روی تبلت ضربه بزنید.

دو نماد روی صفحه تبلت ظاهر می شود: خانه و علامت سوال. اگر روی خانه ضربه بزنید، صفحه جدیدی با هر چیزی که با Scratch Junior در این تبلت ایجاد و ذخیره شده است ظاهر می شود.

اگر می خواهید برنامه جدیدی بنویسید، روی نماد مثبت ضربه بزنید. صفحه شروع ظاهر می شود آموزش صفرتا صد نرم افزار اسکرچ که در کاربرگ 21 (صفحه شروع Scratch Junior) نشان داده شده است.

شکل 1: صفحه اصلی (منطقه با برنامه های قبلاً ذخیره شده) ایرانیان سایبر و نماد بعلاوه (یک برنامه جدید بنویسید)

اصل یک توالی دستورالعمل

در مرکز صفحه یک مستطیل خاکستری روشن با یک گربه روی آن قرار دارد. در این مستطیل دانش آموزان داستان ملایکا را بازگو می کنند. برای برنامه‌ریزی داستان، دستورالعمل‌ها (تکه‌های کوچک و رنگارنگ پازل) در نوار سفید زیر صحنه کشیده می‌شوند. این منطقه برنامه نویسی است. سیلوئت گربه در سمت چپ نشان می دهد که دستورالعمل ها برای گربه اعمال می شود. به آموزش صفرتا صد نرم افزار اسکرچ عنوان مثال، می توانید انگشت خود را روی قطعه پازل که به رنگ قرمز دایره شده است قرار دهید و قطعه پازل را به قسمت برنامه نویسی بکشید. اگر سپس روی این قطعه از پازل ضربه بزنید، می توانید ببینید که چگونه گربه کمی به سمت راست حرکت می کند.

می توانید دستورالعمل های اضافی را به ناحیه برنامه نویسی بکشید و آنها را به دستورالعمل قبلی متصل کنید (شکل 2 را در زیر ببینید). اگر روی بلوک دستورالعمل ضربه بزنید، گربه همه دستورالعمل ها را یکی پس از دیگری اجرا می کند - از چپ به راست. هنگامی که یک دستورالعمل در حال انجام است، قطعه مربوطه از پازل کمی تیره تر می شود.

شکل 2: دنباله ای از دستورالعمل ها

(که بلوک دستورالعمل نیز نامیده می شود)

یک بلوک دستورالعمل در ناحیه برنامه نویسی زیر روال نامیده می شود. آموزش نرم افزار اسکرچ چندین زیر روال می توانند به صورت موازی اجرا شوند. به مجموع همه برنامه های فرعی برنامه می گویند.

بازدید : 8
سه شنبه 25 مرداد 1401 زمان : 19:33

ScratchJr - بلوک های ساختمانی آموزش صفرتا صد نرم افزار اسکرچ ظاهری بلوک به نظر می رسد

ظاهر شخصیت ها یا اشیاء را تعیین کنید - به عنوان مثال آنها را بزرگتر یا کوچکتر کنید.

ScratchJr - بلوک های سازنده صدا

بلوک های صوتی یک صدای "پاپ" یا صداها، موسیقی یا صداهای خود ضبط شده را پخش کنید.

ScratchJr - ماژول های کنترل بلوک های کنترل

بر روند فیلمنامه تاثیر می گذارد. می‌توان از آنها برای متوقف کردن اسکریپت‌های جداگانه یا تکرار بلوک‌های منفرد (یعنی دستورات) در یک اسکریپت به دفعات مورد نیاز استفاده کرد.

ScratchJr - بلوک های پایان بلوک آموزش صفرتا صد نرم افزار اسکرچ های پایانی

در انتهای زنجیره بلوک قرار می گیرند. به عنوان مثال، آنها پایان یک اسکریپت را نشان می دهند یا آن را در یک حلقه بی پایان تکرار می کنند.

بچه ها با اسکرچ جونیور چه کار می توانند بکنند؟

با اسکرچ جونیور، کودکان می‌توانند داستان‌های تعاملی بگویند، بازی‌های کوچکی بسازند، یا نمایش‌هایی را اجرا کنند. این پروژه‌ها به‌طور خودکار ذخیره می‌شوند - این بدان معناست که کودکان می‌توانند روی آن‌ها کار کنند، هر زمان که تمایل داشتند، آنها را بهبود بخشند و تغییر دهند.

برنامه آنها را فعال می کند کل پروژه ها (بازی ها، داستان ها) را به ایرانیان سایبر طور مستقل ایجاد کنید، که می تواند شامل چندین صحنه باشد

برای انتخاب شخصیت ها و اشیاء از پس زمینه های آموزش صفرتا صد نرم افزار اسکرچ مختلف (جهان ها، مراحل)، تغییر آنها یا طراحی آنها توسط خودتان با کمک یک برنامه نقاشی یکپارچه

اجازه دهید شخصیت ها یا اشیا حرکت کنند، برقصند، آواز بخوانند، بپرند، به یکدیگر واکنش نشان دهند و غیره.

صداها یا صدای خودتان را ضبط و پخش کنید

گرفتن عکس و اضافه کردن آنها برای تبدیل شدن به بخشی از داستان خودتان

کلمات یا متون را درج کنیدوضعیت اولیه

از دانش‌آموزان بخواهید داستان ملایکا را به‌صورت تصاویر روی تبلت بازگو کنند. معلم به آنها توضیح می دهد که تبلت را برای این کار برنامه ریزی می کنند، یعنی به تبلت می گویند که چه کار کند. برای این کار از زبان خاصی استفاده خواهید کرد، زبان برنامه نویسی که تبلت آن را می فهمد. آن زبان Scratch Junior نام دارد. در این درس و درس بعدی با Scratch Junior آشنا آموزش صفرتا صد نرم افزار اسکرچ خواهید شد. سپس شروع به گفتن داستان به زبان Scratch Junior می کنید.

نکات آموزشی

شما برنامه نویسی را با برنامه نویسی یاد می گیرید! اگر یک کار را دوتایی آموزش نرم افزار اسکرچ فکر کنید کمک می کند، اما بسیار مهم است که هر دانش آموز خودش برنامه ریزی کند. بنابراین، در حالت ایده آل، فقط دو دانش آموز باید روی یک تبلت کار کنند. آنها همچنین باید هر 5 تا 10 دقیقه به نوبت باشند.

بازدید : 11
شنبه 8 مرداد 1401 زمان : 17:43

یادگیری کدنویسی به کودکان تفکر محاسباتی را می آموزد، آموزش صفر تا صد کامپیوتر رایگان که عمل تقسیم وظایف پیچیده به مراحل کوچکی است که کامپیوتر می تواند آنها را درک کند (مانند حلقه ها، شرطی ها و غیره). این همان روش برای ساختارشکنی استدلال های پیچیده است و سنگ بنای استدلال منطقی است. مهارت های منطقی کودکان با تمرین کدنویسی بهبود می یابد.

ریاضیات می تواند باطنی باشد و گاهی درک آن دشوار است. این امر به ویژه هنگامی که دانش آموزی به ریاضیات دبیرستان می رسد صادق استامری که برای بسیاری از ما دشوار بوده است. موضوعات ریاضی را می توان با پروژه های کدنویسی زنده کرد. می تواند به آنها کمک کند تا مسائل را واضح تر و مؤثرتر درک کنند. متغیرها و سایر موضوعاتی که در علوم کامپیوتر آموخته می شوند بدون شک به دانش آموزان در پیش جبر، جبر و هندسه کمک خواهند کرد.

می‌توانید کلاس‌های کدنویسی را برای بچه‌ها ببینید تا در مورد آن و توسعه بازی بیشتر بدانند.بچه ها مهارت های ضروری زندگی را به طور غیر مستقیم به دست می آورند!

کدنویسی به شما این امکان را می دهد که به آموزش صفر تا صد کامپیوتر رایگان سرعت از یک اشتباه بازیابی کنید. این باعث می شود که انعطاف پذیری بدون احساس سرگیجه بسیار آسان تر شود. حتی یک ساعت کدنویسی در روز، در قالب پروژه های کدنویسی عملی، ممکن است ارزش پشتکار و انعطاف پذیری را به کودکان بیاموزد.

برای تفریح ​​و سرگرمی.

کودک شما می‌تواند پروژه‌های مستقلی مانند تیک تاک، رنگ، نقطه‌های اتصال، طراحی صورت حیوانات متحرک، یا حتی طراحی بازی‌های ویدیویی خود را از روی تخیل خود بسازد. بهترین وب سایت های برنامه نویسی برای کودکان می تواند به آنها کمک کند تا کدنویسی جالبی را یاد بگیرند.

آنها همچنین می توانند مهارت های کدنویسی خود را در اسباب بازی ها ایرانیان سایبر و بازی های مورد علاقه فعلی خود بیاورند. افزونه های Minecraft یک مثال شگفت انگیز هستند. کودکان بازی های آنلاین را دوست دارند تا بتوانند بازی های آنلاین را از طریق برنامه نویسی بازی و توسعه دهند. بچه‌ها می‌توانند از کد برای تقویت فعالیت‌هایی استفاده کنند که قبلاً با آن آشنا هستند و دوست دارند!

سن مناسب برای شروع یادگیری آموزش صفر تا صد کامپیوتر رایگان کدنویسی برای جوانان چیست؟

codeieclear.png

فرزندان شما احتمالاً از سنین پایین به کامپیوتر مسلط بوده اند. آنها همچنین ممکن است شروع به ابراز علاقه به یادگیری نحوه کدنویسی و برنامه نویسی بازی های خود کرده باشند. اما، آیا این ایده خوبی است، و آیا باید به بچه های جوان اجازه دهید وارد برنامه نویسی شوند؟

بچه های 7 ساله می توانند شروع به کدنویسی و یادگیری اصول برنامه نویسی کنند. کلاس برنامه نویسی رایگان برای بچه ها در سال های اخیر به سرعت محبوبیت پیدا کرده است زیرا فناوری به طور فزاینده ای بخشی از زندگی روزمره می شود.

زمانی که چند سال پیش ایده یادگیری کدنویسی توسط جوانان رایج شد، آموزش صفر تا صد کامپیوتر رایگان بیشتر به عنوان یک ترفند بازاریابی تلقی شد تا هر چیز دیگری. این یک ایده تازه در سیستم آموزشی آن زمان بود و به اندازه فعلی جدی گرفته نشد. با گذشت زمان، این مفهوم از "کد نویسی مد روز و جالب است، پس آن را امتحان کنید" به "کد جالب است، و می توانید با انجام آن پول زیادی به دست آورید" تکامل یافت!

اگر بچه‌های شما مجموعه مهارت‌های لازم را داشته باشند، فرصت‌های پردرآمد زیادی وجود دارد، با موقعیت‌های STEM (علم، فناوری، مهندسی، و ریاضیات) که انتظار می‌رود در دهه آینده تقاضا افزایش پیدا کند.

12 برنامه رایگان برنامه نویسی و وب سایت برای کودکان

1.CodeYoung

Codeyoung یک محیط یادگیری محرک و کنجکاو ارائه می دهد. این برنامه دوره های مختلفی را برای دانش آموزان کلاس های 1 تا 8 ارائه می دهد، از جمله توسعه وب، برنامه نویسی JAVA، Python، SCRATCH و زبان های دیگر. می‌توانید این آموزش صفر تا صد کامپیوتر را بررسی کنید تا لیستی از همه زبان‌های برنامه‌نویسی بچه‌ها را دریافت کنید.

بازدید : 11
شنبه 8 مرداد 1401 زمان : 17:40

بسیاری از کلاس های برنامه نویسی رایگان برای بچه ها آموزش صفر تا صد کامپیوتر رایگان در دسترس هستند که ادعا می کنند درس های آنها به طور موثر کدنویسی را آموزش می دهد. وب‌سایت‌های کدنویسی پولی اغلب از شما می‌خواهند که فرصتی برای محصولشان بیابید بدون اینکه بدانید که آیا برای شما مناسب است یا خیر. وقتی نوبت به آن می رسد، فقط می خواهید بدانید کدام وب سایت های برنامه نویسی، چه رایگان و چه تجاری، واقعا مفید هستند.

برنامه نویسی چیست؟

برنامه کامپیوتری مجموعه‌ای از دستورالعمل‌هایی است که برای انجام کارهای خاص بر روی کامپیوتر اجرا می‌شوند. برنامه نویسان مسئول ایجاد این کد هستند. برنامه نویسان با نوشتن کد منبع در یک ویرایشگر کد یا محیط توسعه یکپارچه (IDE) شروع می کنند. این مجموعه ای از کد نوشته شده در یک زبان برنامه نویسی است که توسط برنامه نویسان دیگر قابل خواندن است.

برنامه نویسی فرآیند ارائه مجموعه ای از دستورالعمل ها به رایانه ها است که نحوه اجرای یک برنامه را مشخص می کند. ممکن است قبلاً روزانه از انواع برنامه های کامپیوتری استفاده کرده باشید. برای مثال، مرورگر وب، نرم افزار رایانه ای است که برای جستجوی اخبار روز از آن استفاده می کنید. این برای اتصال به یک سرور راه دور و دریافت آخرین اخبار روز ساخته شده است. آموزش صفر تا صد کامپیوتر رایگان نمونه دیگری از نرم افزارهای کامپیوتری، ماشین حساب روی گوشی است.

چرا بچه ها باید کدنویسی را یاد بگیرند؟

آموزش کدنویسی و برنامه‌نویسی به بچه‌ها یکی از راه‌های آماده‌سازی ایرانیان سایبر بهترین آنها برای آینده، پیشرفت آنها در مدرسه یا حمایت و تقویت یادگیری فعلی آنهاست. این فقط در مورد مزایای آموزشی و حرفه ای کدنویسی نیست. برنامه های کدنویسی برای بچه ها می تواند از جهات مختلفی برای آنها مفید باشد.هر والدینی می‌خواهد فرزندشان از نظر تحصیلی، در فعالیت‌های فوق‌درسی سرآمد باشد و شخصیت کلی خود را به شکلی سالم رشد دهد.

حال، چرا والدین باید فرزندان خود را به یادگیری کدنویسی تشویق کنند؟ طبق تحقیقات، یادگیری کدنویسی می تواند به فرزند شما در توانایی های دیگر مانند سازماندهی، سرسختی، حل مسئله و حتی اعتماد به نفس کمک کند.

برای مدیریت ایده ها و محتوای خلاقانه

برنامه نویسی کامپیوتری همچنین می تواند به کودک شما کمک کند تا مهارت آموزش صفر تا صد کامپیوتر رایگان های نوشتاری خود را بهبود بخشد و به او امکان می دهد رویکرد دقیق و سیستماتیک تری برای داستان سرایی و زبان انگلیسی ایجاد کند. بسیاری از وب‌سایت‌ها کلاس‌های کدنویسی رایگان برای بچه‌ها ارائه می‌دهند که می‌تواند به آن‌ها کمک کند رویکردی نوآورانه‌تر برای نوشتن و ایده‌ها پیدا کنند.

هنگام کدنویسی، یک جوان اغلب متوجه می شود که راه حل های متعددی برای یک مشکل وجود دارد. می‌تواند با تحلیل تفکر انتقادی و توانایی‌های حل مسئله به کاربرد معنادارتر زبان نوشتاری و گفتاری منجر شود. آنها یاد خواهند گرفت که با آزمایش کدهای کامپیوتری، رویکرد جدیدی را برای مقابله با چالش ها اتخاذ کنند، چیزی که ممکن است قبلاً به آن توجه نکرده باشند. هنگامی که یک کودک کدنویسی را یاد می گیرد، می تواند یاد بگیرد که محتوای دیجیتال ایجاد کند.

یک زبان کاملاً جدید و جذاب برای یادگیری!

کد کامپیوتر، مانند انگلیسی یا هر زبان آموزش صفر تا صد کامپیوتر رایگان دیگری، تکنیکی برای توصیف چیزها و همه چیز در اطراف شما است. یک زبان برنامه نویسی مانند هر زبان طبیعی دیگری قواعد دستوری و نحوی خود را دارد. یادگیری کدنویسی برای کودکان بسیار شبیه به یادگیری زبان دوم است و بسیاری از مزایای مشابه را ارائه می دهد. هر زبان جدید دیدگاه جدیدی را برای ما فراهم می کند که برای یک محیط خاص طراحی شده است. تسلط بر زبان های کدنویسی مانند جاوا اسکریپت، پایتون یا اسکرچ واژگانی عالی برای تعامل با دنیای اطراف در قرن بیست و یکم برای کودکان فراهم می کند. جای تعجب نیست که به برنامه نویسی "سواد جدید" لقب داده شود.

دانش‌آموزان می‌توانند از مهارت‌های کدنویسی برای ایجاد تصاویر متحرک، بهترین کلاس‌های کدنویسی و وب‌سایت‌ها، و بازی‌های ویدیویی تعاملی از اوایل مهدکودک استفاده کنند. این یک افزونه عالی برای سایر رسانه های خلاق است، زیرا به دانش آموزان اجازه می دهد تا خود را متفاوت بیان کنند.

راه ساده تر برای یادگیری روش ها و فرمول آموزش صفر تا صد کامپیوتر های پیچیده.

بازدید : 11
يکشنبه 12 تير 1401 زمان : 13:19

از طرف دیگر، اگر به دنبال چیزی کمی کوچکتر هستید، آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ می توانید یک Kingdom برای حداکثر دو بازیکن با 3.99 دلار / 3.29 پوند در ماه ایجاد کنید. شما از مزایای مشابهی برخوردار خواهید شد که پادشاهی شما همیشه آنلاین است، اما نمی‌توانید به محتوای Marketplace دسترسی داشته باشید. اگر احساس می‌کنید که برای شما مفید نیست، همیشه گزینه لغو بعداً وجود دارد.

نحوه پیکربندی قلمروهای Minecraft

اگر می‌خواهید از ابتدا شروع کنید و دنیای جدیدی را در Realms ایجاد کنید، ادامه دهید و پیکربندی جهان را همانطور که می‌خواهید، با سختی، با حالت (Survival، Creativity) و هر سفارشی‌سازی دیگری که می‌خواهید اضافه کنید، شروع کنید. هنگامی که از تنظیمات خود راضی شدید، باید به دنبال دکمه "Create in Realms" در سمت راست گزینه "Create" پیش فرض بگردید. سپس گزینه پادشاهی برای 10 بازیکن یا پادشاهی برای 2 بازیکن به شما داده می شود. هنگامی که شرایط و ضوابط را پذیرفتید و تراکنش را تکمیل کردید، در صورت انتخاب گزینه 10 بازیکن، می‌توانید بلافاصله به ابزارهای جدید در قلمرو و بازار دسترسی داشته باشید.

Minecraft Realms ماه به ماه آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ صورت‌حساب می‌شود، بنابراین اگر متوجه شدید که شما و دوستانتان آن‌طور که انتظار می‌رود از آن استفاده نمی‌کنید، می‌توانید در هر زمان با مراجعه به بخش اشتراک وب‌سایت مایکروسافت، آن را لغو کنید.

چگونه دوستان خود را به قلمرو Minecraft خود دعوت کنید

خبر خوب این است که دوستانی که می خواهید به پادشاهی خود دعوت کنید، برای پیوستن و بازی با شما نیازی به اشتراک ندارند.

برای دعوت دوستان به قلمرو خود، روی دکمه ویرایش در کنار دنیای قلمرو خود کلیک کنید، سپس «اعضا» را انتخاب کنید. پوویمی توانید لیستی از دوستانی را که قبلا دعوت کرده اید مشاهده کنید و می توانید تعداد بیشتری را دعوت کنید. به نظر می‌رسد تعداد دعوت‌نامه‌هایی که می‌توانید ارسال کنید تقریباً نامحدود است، اما تعداد افرادی که می‌توانند همزمان در قلمرو شما بازی کنند با توجه به نوع اشتراک شما محدود می‌شود - دو یا ده بازیکن در یک زمان.

این جایی است که شما می توانید در صورت عدم پذیرش ایرانیان سایبر یا مدتی فعال نبودن بازیکنان را "رد" کنید.

نحوه تغییر تنظیمات آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ Minecraft Realms

می‌توانید با کلیک کردن روی دکمه «ویرایش» در کنار نام پادشاهی، تنظیمات را در دنیای کنونی پادشاهی خود تغییر دهید. از آنجا می‌توانید تغییراتی مانند حالت بازی، سطح دشواری، تغییر نام جهان یا اضافه کردن چیت‌ها ایجاد کنید.

چگونه در Minecraft Realms از دنیای خود نسخه پشتیبان تهیه یا جایگزین کنید

هنگام استفاده از Minecraft Realms لازم نیست به همان دنیا بچسبید. اگر می‌خواهید دنیای جدیدی را شروع کنید یا می‌خواهید دنیای کنونی را با دنیای دیگری جایگزین کنید، می‌توانید این کار را نیز انجام دهید. اما ممکن است بخواهید قبل از انجام این کار از دنیای کنونی خود پشتیبان بگیرید، در غیر این صورت پیشرفتی که در آن داشته اید را از دست خواهید داد.

برای پشتیبان‌گیری از دنیای موجود خود در Minecraft Realms، روی دکمه «ویرایش» در کنار دنیای قلمرو خود کلیک کنید و «Download World» را انتخاب کنید. با این کار دنیا روی دستگاه شما ذخیره می شود و می توانید آن را به صورت محلی پخش کنید یا اگر نظر خود را تغییر دهید بعداً آن را دوباره آپلود کنید.

با توجه به: آیا فصل 9 Fortnite وجود آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ خواهد داشت؟ در اینجا همه چیزهایی است که در مورد آنچه در آینده اتفاق می افتد می دانیم

برای جایگزینی دنیای فعلی خود در Minecraft Realms، دوباره روی «ویرایش» در کنار دنیای قلمرو خود کلیک کنید و «Swap World» را انتخاب کنید. سپس از شما خواسته می شود که این عمل را قبل از نمایش لیست جهان های موجود که می توان با آن جایگزین کرد تأیید کنید. پس از انتخاب، دنیای جدید شما آپلود می شود و شما آماده حرکت خواهید بود.

به روز رسانی Minecraft Realms Plus

اگر اشتراک 10 نفره Realms Plus را انتخاب کرده اید، باید به به روز رسانی های ماهانه در وب سایت رسمی توجه کنید. نقشه‌ها، پوسته‌های شخصیت‌ها و مینی‌بازی‌های جدید دائماً اضافه می‌شوند، و از آنجایی که آموزش نصب ماینکرافت آنها به صورت رایگان در Realms Plus در

بازدید : 8
يکشنبه 12 تير 1401 زمان : 13:16

Realms اساساً راهی برای راه‌اندازی آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ سرورهای خصوصی Minecraft است، به این معنی که می‌توانید با خیال راحت با دوستان خود بدون نیاز به تماس با شخص دیگری در اینترنت پنهان شوید. اگر می‌خواهید فقط به کسب و کار خود بپردازید، این کار مفید است، اما مزیت اصلی Minecraft Realms نسبت به سایر گزینه‌های بازی خصوصی موجود این است که حتی زمانی که توسعه‌دهندگان آفلاین هستند، جهان‌هایی که ایجاد می‌کنید باقی خواهند ماند - به این معنی که سایر بازیکنان متصل به لیست مهمانان را می توان در هر زمان مشاهده کرد تا هر زمان که مایل باشند، موارد اضافی را ایجاد کنند یا در همکاری مشارکت کنند.

پادشاهی های Minecraft چیست؟Minecraft Realms چقدر است؟نحوه پیکربندی قلمروهای Minecraft چگونه دوستان خود را به قلمرو Minecraft خود دعوت کنید

نحوه تغییر تنظیمات Minecraft Realms چگونه در Minecraft Realms از دنیای خود نسخه پشتیبان تهیه یا جایگزین کنید

به روز رسانی Minecraft Realms Plus

ممکن است نام Minecraft Realms را آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ شنیده باشید و تعجب کرده باشید که چگونه آنها کار می کنند یا چگونه آنها را در Minecraft پیکربندی کنید. در مرحله بعد، این را توضیح خواهیم داد: دقیقاً چه هستند و چگونه کار می کنند، چقدر هزینه دارند و چگونه دوستان خود را به بازی دعوت کنید.

به روز رسانی Minecraft Wild | Minecraft Allay | قورباغه های ماین کرافت

پادشاهی ایرانیان سایبر های Minecraft چیست؟

Minecraft Realms سرورهای چند نفره شخصی هستند که به شما اجازه می‌دهند دنیایی را در Minecraft ایجاد کنید و به ده بازیکن منتخب اجازه می‌دهند به طور همزمان از اینترنت استفاده کنند. شما می توانید یک دنیای جدید بسازید یا یک دنیای موجود را به Realms اضافه کنید و هر ماه محتوای جدیدی از جمله نقشه ها، مینی بازی ها و پوسته شخصیت ها منتشر می شود.

پادشاهی شما 24 ساعته در دسترس خواهد بود، بنابراین هر کسی که دعوت می‌کنید می‌تواند در هر زمانی بازی کند. و از آنجایی که شما کنترل کاملی بر روی اینکه چه کسی می‌تواند در قلمرو شما بازی کند - دسترسی را می‌توان در هر زمانی لغو کرد - فضای امنی برای بازیکنان جوان‌تر است تا با دوستان خود جمع شوند و بدون نگرانی در مورد اینکه چه کسی می‌توانند وارد آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ تعامل شوند، بازی کنند.

Minecraft Realms برای رایانه های شخصی، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و دستگاه های مختلف موبایل در دسترس است. تا زمانی که با همان حساب Minecraft وارد شده باشید، می توانید از هر یک از آنها به قلمرو خود دسترسی داشته باشید. Crossplay نیز روشن است و به شما این امکان را می دهد که دوستان خود را صرف نظر از اینکه در چه پلتفرمی بازی می کنند دعوت کنید. تنها چیزی که باید در نظر داشته باشید نسخه ای است که در صورت بازی بر روی رایانه شخصی دارید - نسخه جاوا با اکثر دستگاه ها سازگار نیست.

نکته دیگری که باید به آن توجه داشت این است که Minecraft Realms در حال حاضر از حالت‌ها پشتیبانی نمی‌کند، به جز بسته‌های موجود در اشتراک Realms Plus (10 نفره)، بنابراین اگر این آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ چیزی است که به آن اهمیت می‌دهید، ممکن است مجبور شوید به دنبال گزینه‌های جایگزین باشید.

Minecraft Realms چقدر است؟

هزینه اشتراک ماهانه Realms Plus برای حداکثر 10 بازیکن در ماه 7.99 دلار / 6.69 پوند است. علاوه بر دریافت سرور چند نفره همیشه آنلاین و خصوصی خود، به بیش از 50 بسته Marketplace که شامل نقشه ها، مینی بازی ها و پوسته شخصیت ها می شود نیز دسترسی خواهید داشت. اگر قبلاً از Minecraft Realms Plus استفاده نکرده‌اید، ممکن است متوجه شوید که حق استفاده از یک دوره آزمایشی رایگان 30 روزه را دارید.

با توجه به: نحوه استفاده از دستور ps در لینوکس آموزش نصب ماینکرافت برای از بین بردن یک فرآیند

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  captcha


  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 76
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 26
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 0
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 27
 • بازدید ماه : 45
 • بازدید سال : 407
 • بازدید کلی : 2759
 • کدهای اختصاصی